Autorka

Magdalena Różyńska - blog natuo.pl

Magdalena Różyńska

Jestem Magda i odkąd pamiętam interesowałam się zdrowym stylem życia – czytałam składy produktów i poszerzałam wiedzę o naturalnej pielęgnacji. Dziś chcę się tą wiedzą dzielić, a ponieważ pisać lubię, to na blogu natuo.pl znajdziecie sporo moich wpisów o kosmetykach naturalnych 🙂

Od kilku lat zajmuję się fotografią ślubną, a prywatnie jestem żoną kochającego męża i mamą dwójki fantastycznych dzieci. W wolnym czasie oglądam seriale na Netflixie, ćwiczę i podróżuję, czasem bliżej, czasem dalej.

Go to top

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez SEM Concept sp. z o.o. w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Rozumiem